Ai o știre? Sună-ne pe TELEFON 0787-894941 sau trimite-ne un mesaj pe WhatsApp!

USR-PLUS își prezintă candidații județeni : astăzi Dumitru Valer

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

USR-PLUS își prezintă lista de consilieri județeni. Dumitru Valer e funcționar bancar de aproape 20 de ani în unități bancare de pe Valea Someșului și candidează acum pentru o funcție în deliberativul județului:

”Mă numesc Dumitru Valer, sunt președinte USR Maieru și candidez din partea USR PLUS pentru funcția de consilier județean în Consiliul Județean Bistrița-Năsăud.

Profesez în sistemul financiar bancar de aproape 20 de ani, fiind angajat la unități bancare de pe Valea Someșului în localitățile Rodna, Maieru și Năsăud. Am fost și sunt implicat în viața socială și politică a comunității noastre, având un contact permanent cu locuitorii județului nostru. Sunt multe proiecte de realizat în comunitățile noastre, începând de la infrastructură, educație, sănătate.

Bistrița-Năsăud are nevoie de o schimbare! Stradă cu stradă, comună cu comună și oraș cu oraș, vom schimba Bistrița-Năsăud. 
Alianța USR-PLUS este schimbarea de care are nevoie judetul nostru”.

Material electoral  realizat la comanda USR-PLUS .Cod mandatar financiar: 21200251

Share.

Lasă un comentariu